Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary
Ogłoszenie:

Olimp ZatoClear med Irygacja do płukania nosa oraz zatok.

dodano: 2019.11.27 ważne do: 2020.11.26 wyświetleń: 121
29,95 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Olimp ZatoClear med Irygacja zestaw startowy butelka + 12 saszetek 1 zestaw
  • Zestaw startowy zawierający butelkę oraz 12 saszetek z proszkiem (ksylitol i chlorek sodu) do przygotowywania roztworu. Wyrób medyczny Olimp ZatoClear med Irygacja przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania zabiegu płukania nosa oraz zatok.
Skład
Olimp ZatoClear med Irygacja:
Ksylitol, chlorek sodu Ph.Eur.
Działanie Olimp ZatoClear med Irygacja:
Wyrób medyczny Olimp ZatoClear med Irygacja to produkt do samodzielnego przeprowadzania irygacji nosa i zatok. Zestaw startowy zawiera wszystko, czego potrzeba, aby wykonać zabieg. Jedna saszetka zawiera proszek gotowy do sporządzenia roztworu, w jego składzie znajduje się ksylitol oraz chlorek sodu o jakości farmaceutycznej. Roztwór dokładnie, a równocześnie delikatnie oczyszcza jamę nosową i zatoki z zalegającej wydzieliny. Irygację zaleca się przeprowadzać w przypadku chorób zatok, a także w przypadku alergii, gdyż roztwór wypłukuje wszelkie alergeny, bakterie, wirusy oraz zanieczyszczenia i pyły. Dodatek ksylitolu sprawia, że płyn nawilża śluzówkę nosa i działa łagodząco na podrażnienia, ponadto przywraca jej fizjologiczne funkcje. Po zastosowaniu produktu powraca swobodny oddech, zmniejszony zaś zostaje nieprzyjemny ucisk w obrębie zatok i głowy. Dzięki usuwaniu czynników infekcyjnych można zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby.

Zastosowanie
Olimp ZatoClear med Irygacja:
Wyrób medyczny Olimp ZatoClear med Irygacja przeznaczony do stosowania pomocniczo w przypadku ostrych i przewlekłych stanów zapalnych zatok przynosowych, alergicznego lub infekcyjnego nieżytu nosa, jak również przed i po zabiegu chirurgicznym w obrębie nosa i zatok, ponadto w okresie zwiększonej ekspozycji na smog, a także w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok przynosowych.

Więcej:
https://www.i-apteka.pl/product-pol-60723-Olimp-ZatoClear-med-Irygacja-zestaw-startowy-butelka-12-saszetek-1-zestaw.html?rec=102852101
Kontakt
i-apteka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Każde ogłoszenie zamieszczone w naszym serwisie publikujemy dodatkowo na grupach sprzedażowych Facebook !