Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

GAZ PIEPRZOWY POLICE (Nowy)

dodano: 2019.11.16 ważne do: 2021.11.15 wyświetleń: 374
29 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Gaz pieprzowy POLICE PERFECT Guard 500 to najmocniejszy na rynku, polski gaz obronny, skuteczny zarówno na ludzi jak i agresywne i dzikie zwierzęta. Działa bardzo skutecznie także na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających. 
Obezwładnia skutecznie napastnika na czas ok. 20 minut nie powodując przy tym żadnych trwałych obrażeń. Zasięg gazu wynosi ok. 4 metry.
Gaz powstał na bazie kapsaicyny o bardzo wysokim stężeniu (aż 2 mln Scoville’a SHU) środka biologicznego, wyciągu z papryczek chili. Środek ten działa silnie drażniąco na oczy i układ oddechowy napastnika powodując silne pieczenie, duszności i ogólną dezorientację. Uczucie pieczenia, duszności i bólu wynika z bezpośredniej interakcji biologicznej kapsaicyny z neuronami układu nerwowego.
Gaz posiada certyfikat PZH !

Jako jedne z nielicznych na rynku, gazy Police Perfect Guard posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny dopuszczający je do używania na ludzi i zwierzęta w celach obronnych. 

Do sklepu
https://webep1.com/go/cf47f91988
Kontakt
Broń.pl
ul. Jana Pankiewicza 3, 00-696 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://www.bron.pl
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj ogłoszenie a my za darmo opublikujemy je w grupach ogłoszeń Facebook