Willa Diana

O firmie

Mieszkańców Tomaszowa i okolic zapraszamy do wypoczynku w Siennej (Czarna Góra), gdzie znajduje się nie tylko nasz pensjonat, ale i największa baza do górskiego wypoczynku w regionie.
Czarna Góra w Siennej to zarówno duży i zagospodarowany stok narciarski z wieloma trasami zjazdowymi jak i miejsce do wędrówek po górach Sudetach.
Nasz pensjonat zagwarantuje gościom noclegi z wyżywieniem, pokoje gościnne w wersji 2/3/4 osobowej, z łazienką, opcjonalnie z balkonem lub tarasem.
Kwatery rezerwować można telefonicznie lub mailowo przez cały rok - nasz obiekt wypoczynkowy czynny jest cały rok, a w innych miesiącach polecamy zwiedzenie Kotliny Kłodzkiej i okolicy Sudetów Wschodnich.

Pensjonat Diana
to nowy obiekt położony w malowniczym zakątku Ziemi Kłodzkiej. Zimą stanowi znakomitą bazę noclegową dla narciarzy i snowboardzistów. Nasz pensjonat to wyśmienite miejsce do organizowania: konferencji, bankietów, przyjęć, wesel, kolonii, zimowisk, zielonych szkół. Malownicza i cicha okolica sprawi że znajdziecie tu Państwo komfort i spokój.
Przyjeżdżasz jako Gość ,wyjeżdżasz jako Przyjaciel …
Oferujemy:
– 50 miejsc noclegowych w 2,3 i 4 -osobowych, komfortowych pokojach
(z łazienkami i TV SAT)
– restaurację na 130 miejsc, narciarnię
– 40 miejsc parkingowych na terenie naszej posesji
– organizację imprez okolicznościowych
-restauracja gdzie serwujemy pyszne potrawy
-bezpłatny dostęp do Internetu w Sali restauracji
-bezpłatny parking
-murowany grill
-miejsce na ognisko
-boisko do piłki siatkowej
-boisko do piłki możnej

Produkty