Dzisiaj jest: 8.12.2019, imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
Ogłoszenie:

Pistolet do mycia samochodu (Nowy)

dodano: 2019.08.07 ważne do: 2020.08.07 wyświetleń: 113
16,48 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

MULTIFUNKCJONALNY – 8 trybów natrysku powoduje, że można wybrać rodzaj strumienia najbardziej dopasowany do aktualnych potrzeb.

ZBIORNIK NA DETERGENT – przezroczysty, przykręcany od spodu pojemnik na detergent gwarantuje jeszcze lepszy efekt mycia i czyszczenia.

PRZEKŁADNIA STERUJĄCA – uruchamia przepływ wody przez pistolet, dopływ detergentu lub zatrzymuje działanie urządzenia poprzez zablokowanie wody.

SZYBKI MONTAŻ – pistolet można podłączyć do węża ogrodowego na pomocą szybkozłączki, łącznika gwintowanego, bądź po prostu przez wsunięcie.

SPECYFIKACJA

 • wymiary (dł/szer/wys): 41/5,3/14,5cm

 • waga zestawu: 370g

 • waga z opakowaniem: 450g

W ZESTAWIE

 • pistolet ciśnieniowy

 • zbiorniczek

 • wkręcane wyjście na szybkozłączkę

Prawidłowe dozowanie wody oraz środków myjących umożliwia sprawne i szybkie, a przede wszystkim skuteczne usunięcie nieczystości z aut, chodników, ścian i innych powierzchni poszczególnych materiałów oraz przedmiotów. 
Należy jednak pamiętać, że muszą to być rzeczy, w przypadku których dozwolone jest czyszczenie z wykorzystaniem urządzeń ciśnieniowych.

Każdy z trybów może być wykorzystany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami w zakresie stosowania wody pod odpowiednim ciśnieniem. 
Myjka posiada także wbudowany zbiorniczek, który przykręca się od dołu.
Można do niego wlać różnego rodzaju substancje. W trakcie mycia aut bądź czyszczenia innych powierzchni, będzie to detergent. W przypadku wykorzystywania pistoletu ciśnieniowego do oprysków, można nalać do niego środek chwasto- lub biobójczy.

Ustawienie trybu natrysku wykonuje się poprzez przekręcanie końcówki pistoletu.
Jest ona specjalnie wyprofilowana, więc czynność ta nie przysparza trudności nawet w przypadku jej ewentualnego zamoczenia. Dozowanie substancji znajdujących się w pojemniku regulowane jest przy użyciu dźwigni, którą można obsługiwać kciukiem. Umożliwia ona swobodny przepływ wody przez pistolet, a w drugim wariancie uruchamia dopływ dodatkowych środków znajdujących się w zbiorniczku.

Dźwignia ma także funkcję całkowitego odcięcia wody. Zarówno regulacja trybu natrysku, jak i przestawianie funkcji przy pomocy dźwigni, jest sygnalizowane charakterystycznym kliknięciem, które potwierdza prawidłowe ustawienie danej pozycji. Myjkę podłącza się w prosty sposób do węża ogrodowego. W zestawie znajduje się bowiem wyjście na szybkozłączkęco jest najbardziej rekomendowanym sposobem połączenia. Można to także zrobić za pomocą gwintowanego łącznika, który wystarczy wkręcić w gwint znajdujący się w pistolecie.

Ostatnią możliwością jest nasunięcie węża na złączkę. Pistolet ciśnieniowy dobrze trzyma się rękach. W stabilnym i precyzyjnym operowaniu urządzeniem, pomaga jego zwarta i kompaktowa budowa, specjalnie wyprofilowana rękojeść, a także sztyca z delikatnymi zagłębieniami. Myjka sprawdzi się nie tylko w garażu, ale również w ogrodzie, na tarasie, w sadzie, czy jakimkolwiek innymi miejscu, w którym wymagane jest użycie natrysku ciśnieniowego.

Pistolet do mycia samochodu to akcesorium, które zapewnia aż 8 trybów natrysku:

 1. strumień wysokociśnieniowy

 2. precyzyjny strumień wysokociśnieniowy

 3. mgiełka

 4. deszczownica

 5. rozprysk kątowy

 6. rozprysk poziomy

 7. rozprysk pionowy

 8. zraszacz

Kup:
https://tv-zakupy.pl/pl/p/MAXY-C.O.-Pistolet-do-mycia-samochodu/3611
Kontakt
Tv-zakupy
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://tv-zakupy.pl/
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.