Dzisiaj jest: 24.1.2020, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Ogłoszenie:

STRZELBA T4E SG-68 NA KULE GUMOWE I PIEPRZOWE Z KOLBĄ

dodano: 2019.11.14 ważne do: 2020.11.13 wyświetleń: 46
1 779 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
STRZELBA T4E SG-68 NA KULE GUMOWE I PIEPRZOWE Z KOLBĄ 88 G STRZELBA UMAREX RAM T4E SG-68 KAL.68 Z KOLBĄ 88G, EKP=16J (2.4756.SET)

Strzelba Umarex T4E SG68 to jedyne tego typu urządzenie defensywne o potwierdzonej efektywności, dostępne na rynku bez rejestracji oraz pozwoleń.
Strzelba T4E SG68 posiada konstrukcję, która powstała w oparciu o broń gładkolufową wykorzystywaną przez wojsko oraz policję. Podobnie jak w wersji bojowej, z polimeru zrobiono wyłącznie czółenko, chwyt pistoletowy i kolbę. Najistotniejsze elementy, tj. lufa, magazynek, komora zamkowa, mechanizm spustowy, podajnik kul, prowadnica kolby (adapter na kapsuły CO2) i przyrządy celownicze wykonano z metalu, dzięki czemu strzelba RAM doskonale sprawdzi się przy intensywnym strzelaniu, treningu i szkoleniach.
Strzelba RAM T4E SG68 zasilana jest wydajną kapsułą CO2 88 g, umieszczaną w specjalistycznym adapterze, pełniącym także rolę prowadnicy kolby. Urządzenie strzela kulami gumowymi i pieprzowymi rozmiaru .68" (17,2 mm) z szybkością około 95 m/s (kula gumowa 3,6 g), co przelicza się na zasięg skuteczny w granicach 25 m (całkowity ok. 40 m). Strzelanie kulami gumowymi czy pieprzowymi zapewnia szansę efektywnej obrony lub realistycznego instruowania/ treningu osobom cywilnym, służbom mundurowym i pracownikom SUFO.
Oprócz dużej siły oraz mocy obalającej, strzelba T4E SG68 cechuje się znaczną szybkostrzelnością, dzięki trybowi przeładowania typu pump-action, skopiowanemu z broni gładkolufowej. Realistyczne przeładowanie odbywa się przez odręczne ściągnięcie i odciągnięcie czółenka - zatem dokładnie tak, jak ma to miejsce np. w strzelbie Mossberg 500. Podlufowy magazynek zawiera aż 15 kulek, pakowanych za pośrednictwem dolnego podajnika.
Przed niekontrolowanym wystrzałem zabezpiecza przetykowa blokada znajdująca się na kabłąku.
Za wysoką ergonomikę, wygodną obsługę oraz taktyczny charakter strzelby odpowiedzialne są chwyt pistoletowy i teleskopowa kolba zaczerpnięte z platformy AR15.
Strzelba T4E SG68 posiada mechaniczne przyrządy celownicze, tj. składaną muszkę rodzaju flip-up i regulowaną w pionie oraz poziomie szczerbinę o dwóch nastawach. Wykorzystanie grzbietowej szyny akcesoryjnej w wzorcu Picatinny pozwala nam zamontować np. latarkę, laserowy znacznik celu lub celownik kolimatorowy.
Strzelba Umarex T4E SG68 to idealne rozwiązanie, dla każdego, kto szuka skutecznego urządzenia do ochrony siebie oraz najbliższych, do treningu strzeleckiego oraz prowadzenia bezpiecznego szkolenia – wszystko oczywiście bez pozwoleń i rejestracji.
W zestawie:
- Strzelba Umarex T4E SG68
- kolba 88 g (bez kapsuły CO2)
- wycior
- zatyczka do lufy
- filtr
- klucze imbusowe
- klucz montażowy
- ściereczka
- smar

https://www.bron.pl/obrona/bron-na-kule-gumowe/strzelba-t4e-sg-68-na-kule-gumowe-i-pieprzowe-z-kolba-88-g-strzelba-umarex-ram-t4e-sg-68-kal68-z-kolba-88g-ekp16j-24756set
Kontakt
Broń
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://www.bron.pl
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.