Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Ogłoszenie:

Pandemia nie istnieje, globalne oszustwo

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.06.04 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Wywiad Briana Rose z Davidem Icke.
Globalny spisek elit i oszustwo pandemii Covid 19. Media i rządy wszystkich krajów wykorzystując rozpowszechniając fałsz o pandemii spowodowali zamknięcie ludzi w domach aby nie mogli manifestować stawiając jednocześnie masowo maszty 5G bez żadnych badań ani pozwoleń. Wszystkie prawa człowieka zostały celowo zawieszone stanami wyjątkowymi z powodu nie istniejącej epidemii. Zgony ludzi spowodowane oddziaływaniem 5G diagnozuje się fałszywymi testami jako zgony z powodu Covid-19.
W międzyczasie zapełnia się ziemię nadajnikami oraz wysyła satelity współpracujące - docelowo ma być 42 tysiące. A wszystko aby w niedalekiej przyszłości zapanować nad ludżmi nad ich myślami i stworzyć społeczeństwo biorobotów. System 5G będzie za pomocą sztucznej inteligencji nadzorował każdego człowieka za pomocą nano-chipów wprowadzonych razem ze szczepionkami na koronawirusa. Nie będzie gotówki ani wolności. To jest koniec naszerj cywilizacji jeżeli pozwolimy garstce psychopatów zrealizować swój plan NWO.
Polecamy ten wywiad WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym pandemia stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności.
Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.

https://www.cda.pl/video/5055728ee
Kontakt
Oferton
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Każde ogłoszenie zamieszczone w naszym serwisie publikujemy dodatkowo na grupach sprzedażowych Facebook !